PPC systémy a něco o nich

 

Zde se dozvíte, co to jsou PPC Systémy a jak fungují.

 

Internetová reklama PPC
Pay per click – Platba za kliknutí

Je to způsob platby za internetovou reklamu spočívající v platbě za prokliky – klinutí na váš inzerát. Pro klienta je PPC výhodným systémem, neboť platí za skutečné návštěvníky, nikoliv za počty zobrazení. Zároveň dosahuje PPC reklama mnohem vyšší účinnosti než jiné reklamní modely. Velký význam má i velice dobré cílení PPC reklamy.

Podmínkou nalezení vhodného produktu pro Vás je celková znalost trhu a účinností jednotlivých reklamních formátů.

V České republice tento systém internetové propagace podporuje zejména Seznam pod jménem Sklik, Google pod jménem AdWords, Centrum pod jménem AdFox a společnost ETARGET, jejíž odkazy se zobrazují v síti partnerských portálů. Např. Díky Google Adwords lze cílit na konkrétní skupinu po celém světě.

PPC je systém, formát se může lišit, může být textový, může to být grafický banner nebo videoreklama.

PPC reklamu můžete spravovat sami, ale s námi je to výhodnější.

Díky naší dlouholeté praxi budou Vaše kampaně a správa kterou Vám poskytneme o dost účinější, než kampaně které by jste realizovali sami.
Zájmem velkých provozovatelů portálů je získat z PPC systémů maximální zisk. Našim zájmem je naopak pracovat ve prospěch klienta tak, aby s co nejmenšími náklady dosáhl co nejlepších výsledků.
Například při nepřesném nastavení systému PPC budou rozdíly ve financích, které utratíte zbytečně navíc v řádech desetitísíců až statisíců korun ročně, podle výše kreditu.
V dnešní době jsou již tyto výsledky měřitelné a proto je třeba tento systém průběžně vyhodnocovat a kombinovat s jinými nástroji. Jelikož zároveň provozujeme svoje vlastní projekty, můžeme s vámi konzultovat příklady z praxe.

Pokud Vás například osloví firma s nabídkou pouze PPC systémů byť i s nízkou cenou, můžete si být jistí, že se nejedná o profesionály a jejich nabídka bude „vytržená s kontextu“.
Důležité je pouze zda a kolik Vaše firma ve finále vydělá.

Ušetříme Váš čas a čas jsou peníze, no tedy jak pro koho 🙂

Protože PPC reklama je jen malou částí z celkového internetového marketingu a vzhledem ke vzrůstajícím cenám je v některých případech dokonce neefektivní, umíme pro vás najít i jinévhodnější řešení.
Poskytujeme komplexní služby v oblasti internetového marketingu.

 

Chci kontaktovat společnost Creanet s.r.o.

PPC, SKLIK, ADWORDS, ETARGET, SEO, WEBDESIGN, ANALYTICS, GOOGLE, SEZNAM, CENTRUM, REKLAMA